Rezidence Korunní – bydlení v Praze s vůní čokolády

Rezidence Korunní – bydlení v Praze s vůní čokolády

Jedním z nejzajímavějších projektů nových bytů v Praze 10 na Vinohradech, který v posledních letech vzniknul, je odborníky i veřejností oceňovaná Rezidence Korunní. Ta vznikla v místech, která jsou již tradičně spojena s čokoládou – na místě bývalé čokoládovny Orion.

Nové byty s promyšlenými detaily

Rezidence Korunní v Praze na čokoládovou minulost upomíná řadou drobných detailů. Jedna z recepcí je například vybavena velkou fotografií čokoládovny, každý z osmi vchodů do rezidence pak zdobí na míru navržené tapety s motivy obalů známých cukrovinek.

Duch místa podporuje i nové náměstíčko Orionka před severní částí Rezidence Korunní nebo například kamenný pylon s vytesanými nápisy Orionka, který se rychle stal místem srazů a dostaveníček.

Byty na Vinohradech ve vysokém standardu

Kvalitní architektonický projekt jde v případě Rezidence Korunní ruku v ruce s kvalitou výstavby a zařízení. Byty jsou nadstandardně projektovány a uplatňují se v nich kvalitní materiály, které hodnotu bydlení ještě násobí. Ideální nový byt zde tak najde ten, kdo touží po moderním městském bydlení s veškerým komfortem a atmosférou.

Prodej bytů Praha 10 v Rezidenci Korunní

Zájemci o nový byt na Vinohradech najdou přehled všech volných nemovitostí přímo na stránkách Rezidence Korunní.

<< Zobrazit všechny aktuality