Prodej bytů Praha 10

Prodej bytů na VinohradechVršovice, Malešice, Strašnice, ale třeba také Vinohrady, Záběhlice a Michle. Všechny tyto čtvrti ještě dýchají atmosférou starých pražských předměstí, ale současně jim v ulicích tepe nová krev moderní zástavby, nových příležitostí a rozvoje. Jaké je bydlení v Praze 10? Vyplatí se koupit zde byt? A tvoří nabídky v prodeji bytů v Praze 10 jen stará zástavba, nebo se můžete poohlédnout i po novostavbách?

Bydlení v Praze 10

Zajímá vás, jaké je bydlení v Praze 10? Především pestré a prakticky ulici od ulice jiné. Jinak se budete cítit v industriálních částech Malešic, jinak zase v luxusních a velkorysých domech na Vinohradech.

Bydlení v Praze 10 má několik výhod:

  • výbornou dopravní obslužnost
  • kompletní občanskou vybavenost – školy, školky, divadla, kluby i restaurace
  • ač se to na první pohled nezdá, Praha 10 oplývá také parky a zelení
  • v poslední době se i na Praze 10 budují stezky pro cyklisty a in-line bruslaře
  • není odtud daleko do centra

Nové bydlení na Vinohradech

Pojďme se coby na modelový případ podívat na prodej bytů na Vinohradech. Vinohrady jsou velmi vyhledávanou obytnou čtvrtí. Pro svůj klid, zeleň, obchody, služby a dopravní dostupnost se na Vinohrady stěhují jak rodiny s dětmi, tak mladé páry.

Prodej bytů na Vinohradech se zdaleka neomezuje jen na původní zástavbu. I když mezi nabídkami najdete nejvíce klasických dvou a třípokojových bytů, po chvíli hledání narazíte i na velmi atraktivní novostavby.

Nové bydlení na Vinohradech v současnosti také vzniká, a stojí jistě za pozornost. Rekonstruovat byt ve staré zástavbě totiž může mnohdy vyjít mnohem dráž, než si pořídit zbrusu nové bydlení v některé z vinohradských novostaveb. Nemusíte řešit staré rozvody vody, nevyhovující topení ani dosluhující elektřinu.

Jaké bydlení v Praze 10 doporučujeme?

  • Prodej bytů v Praze 10 je velmi pestrý, doporučujeme dobře vybírat a projít co nejvíce nemovitostí
  • Pokud vám to finanční situace dovolí, zaměřte se ze všech čtvrtí na prodej bytů Vinohrady
  • Sázkou na jistotu pak je přímo zbrusu nové bydlení na Vinohradech