Prodej bytů Praha 6

Prodej bytů na Vinohradech

Datum publikace článku: 11. 04. 2013

Bydlení v Praze 6

Zajímá vás, jaké je bydlení v Praze 6? Především pestré a prakticky ulici od ulice jiné. Jinak se budete cítit v industriálních částech Malešic, jinak zase v luxusních a velkorysých domech na Vinohradech.

Bydlení v Praze 6 má několik výhod:

  • výbornou dopravní obslužnost
  • kompletní občanskou vybavenost – školy, školky, divadla, kluby i restaurace
  • v poslední době se i na Praze 6 budují stezky pro cyklisty a in-line bruslaře
  • není odtud daleko do centra

 

Nové bydlení v Praze 6 U Šárky

Jako jeden z prvních developerských projektů vůbec nabídne bydlení v unikátně zalesněném prostoru, který tak přirozeně naváže na malebné údolí přírodního parku Divoká Šárka. Bydlení v Rezidenci U Šárky nabízí kompletní občanskou vybavenost, dokonalé dopravní spojení, nesčetně příležitostí k aktivnímu životnímu stylu a především naprostou volnost. Užívejte si život pár minut od centra, uprostřed kultivované přírody a sami si vyberte, jak a kde strávíte svůj volný čas. Možnosti jsou neomezené!

Do Šárky jen 7 minut pěšky. Díky svým přírodním krásám, rozlehlosti a zajímavému terénu je Šárecké údolí vyhledávané milovníky běhání a cyklistiky. Lze snadno nalézt celou řadu různě obtížných tras, které vás provedou nádhernou přírodou, ve které si během chvilky vyčistíte hlavu. Možná to některé z vás překvapí, ale Šárecké údolí je vyhledávané také milovníky horolezectví. Zdejší lezecká historie sahá více než 100 let do minulosti.

 

Kdo stojí za developerským projektem?

FINEP HOLDING patří mezi největší developerské skupiny u nás. Jsou lídrem na trhu a patří mezi ty, kteří určují trendy na developerském trhu. Klientům nabízí jako jediní na českém trhu kompletní servis a služby ve všech oblastech, které souvisejí s bydlením.