Prodej bytů Praha 4

Prodej bytů v ModřanechMalebné území mezi Vltavou, Botičem a Hodkovickým potokem, které dnes spadá do katastru městské části Praha 4, přímo vybízí k příjemnému bydlení. Modřany, které na území Prahy 4 také spadají, jsou toho nejlepším důkazem. Nové bydlení v Modřanech představuje cenově velmi zajímavou alternativu ke čtvrtím blíže centru.

Výhody bydlení v Praze 4

Byty v Praze 4 mají společného ducha – mají totiž blízko k přírodě, a všudypřítomné lesy, potoky a parky dodávají celému obvodu vzdušnost, lehkost a příjemnou atmosféru.

Blízkost řeky dává zapomenout na to, že jste součástí velkoměsta, nejbližší cyklostezkou jste za pár minut uprostřed lesů a po pár minutách jízdy autem už polykáte kilometry pražského venkova.

Prodej bytů v Praze 4 zároveň nepatří mezi ty nejdražší možnosti – právě naopak. Byty zde jsou cenově velmi příznivé i pro rodiny s dětmi či mladé páry.

Zároveň má bydlení v Praze 4 veškeré výhody bydlení ve městě:

  • celý obvod je výborně obsluhován městskou hromadnou dopravou i vlakem
  • zároveň zde v pohodlí zaparkujete a vyhnete se nejhorším zácpám
  • je tu veškerá občanská vybavenost – obchody, školy, kina, restaurace a spousta dalších možností

Nové bydlení v Modřanech

Zářným zástupcem toho nejlepšího z bydlení na Praze 4 jsou Modřany. Ač na samém kraji Prahy, jsou velmi pohodlně dostupné hromadnou dopravou, a nabízí veškeré služby, které dnes obyvatelé od moderního bydlení požadují.

Pokud hledáte nové bydlení v Modřanech, budete mít bezpochyby na výběr z několika zajímavých projektů, které se zde aktuálně staví. Je na vás, jak se při výběru rozhodnete, prodej bytů v Modřanech je, stejně jako prodej bytů v Praze 4 vůbec, velmi pestrý.

Co vás možná u prodeje bytů v Modřanech překvapí, je jejich poměrně nízká cena. Modřany stále prochází revitalizací, a do popředí zájmu kupců bytů se dostaly nedávno. Proto může být pro pořízení nového bydlení v Modřanech ten pravý čas právě teď.